Doogee S110
مشخصات Doogee S110
مشخصات کلی
| برند | Doogee |
| مدل | S110 |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 03 اوت 2023 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 03 اوت 2023 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €320 |
بدنه
| ارتفاع | 178.5 میلیمتر (7.03 اینچ) |
| عرض | 83.1 میلیمتر (3.27 اینچ) |
| ضخامت | 17.9 میلیمتر (0.70 اینچ) |
| وزن | 390 گرم (13.76 اونس) |
| رنگها | سیاه ، طلایی ، نقرهای |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار ضد آب |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.58 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 400 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 70.5% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio G99 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 6 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 12GB |
| حافظه داخلی | 256GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 256GB 12GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 13 (Tiramisu) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 50 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 1/1.67" اندازه سنسور PDAF 24 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( دید در شب ) 2 چراغ مادون قرمز 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 130° ( اولتراواید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 32 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 10800 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 66 وات |
| امکانات | شارژ سیمی معکوس |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت سنسور اثر انگشت کناری |
| ویژگیهای ویژه | نمایشگر ثانویه 1.1 اینچی در پشت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Doogee S110
سوالات متداول
-
قیمت Doogee S110 چقدر است؟
قیمت Doogee S110 €320 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Doogee S110 چیست؟
Doogee S110 بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 03 اوت 2023 عرضه شد.
-
آیا Doogee S110 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Doogee S110 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Doogee S110 چقدر است؟
وزن Doogee S110 حدود 390 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Doogee S110 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Doogee S110 6.58 اینچ است.
-
آیا Doogee S110 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Doogee S110 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Doogee S110 چند دوربین دارد؟
Doogee S110 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.