BLU Tank Xtreme
مشخصات BLU Tank Xtreme
مشخصات کلی
| برند | BLU |
| مدل | Tank Xtreme |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 ژانویهٔ 2020 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 01 ژانویهٔ 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €120 |
بدنه
| ارتفاع | 153.6 میلیمتر (6.05 اینچ) |
| عرض | 71.8 میلیمتر (2.83 اینچ) |
| ضخامت | 10.2 میلیمتر (0.40 اینچ) |
| وزن | 178 گرم (6.28 اونس) |
| رنگها | سیاه |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5.5 اینچ |
| رزولوشن | 480 × 960 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 195 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 70.8% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT6739 |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.5 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8100 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 2GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل فلاش خودکار 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4200 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.0 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر BLU Tank Xtreme
سوالات متداول
-
قیمت BLU Tank Xtreme چقدر است؟
قیمت BLU Tank Xtreme €120 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه BLU Tank Xtreme چیست؟
BLU Tank Xtreme بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 01 ژانویهٔ 2020 عرضه شد.
-
آیا BLU Tank Xtreme در فروشگاهها موجود است؟
خیر، BLU Tank Xtreme در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن BLU Tank Xtreme چقدر است؟
وزن BLU Tank Xtreme حدود 178 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش BLU Tank Xtreme چیست؟
اندازه صفحهنمایش BLU Tank Xtreme 5.5 اینچ است.
-
آیا BLU Tank Xtreme از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، BLU Tank Xtreme از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
BLU Tank Xtreme چند دوربین دارد؟
BLU Tank Xtreme دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.