BLU Studio X8 HD (2019)
مشخصات BLU Studio X8 HD (2019)
مشخصات کلی
| برند | BLU |
| مدل | Studio X8 HD (2019) |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 01 فوریهٔ 2019 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 01 فوریهٔ 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
بدنه
| ارتفاع | 145.5 میلیمتر (5.73 اینچ) |
| عرض | 74.5 میلیمتر (2.93 اینچ) |
| ضخامت | 9.8 میلیمتر (0.39 اینچ) |
| وزن | 143 گرم (5.04 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سفید |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1280 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| تراکم پیکسلی | 294 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 63.6% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT6580 |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.3 GHz |
| معماری پردازنده | 32-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A7 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-400 MP2 |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 8GB |
| نسخهها | 8GB 1GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 8.1 (Oreo) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 2000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Mini-SIM) |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.0 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر BLU Studio X8 HD (2019)
سوالات متداول
-
تاریخ عرضه BLU Studio X8 HD (2019) چیست؟
BLU Studio X8 HD (2019) بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 01 فوریهٔ 2019 عرضه شد.
-
آیا BLU Studio X8 HD (2019) در فروشگاهها موجود است؟
خیر، BLU Studio X8 HD (2019) در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن BLU Studio X8 HD (2019) چقدر است؟
وزن BLU Studio X8 HD (2019) حدود 143 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش BLU Studio X8 HD (2019) چیست؟
اندازه صفحهنمایش BLU Studio X8 HD (2019) 5 اینچ است.
-
BLU Studio X8 HD (2019) چند دوربین دارد؟
BLU Studio X8 HD (2019) دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.