BLU Studio X10 2022
مشخصات BLU Studio X10 2022
مشخصات کلی
| برند | BLU |
| مدل | Studio X10 2022 |
| تاریخ معرفی | شنبه ، 01 ژانویهٔ 2022 |
| تاریخ عرضه | شنبه ، 01 ژانویهٔ 2022 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €50 |
بدنه
| ارتفاع | 145.9 میلیمتر (5.74 اینچ) |
| عرض | 73.5 میلیمتر (2.89 اینچ) |
| ضخامت | 9.8 میلیمتر (0.39 اینچ) |
| وزن | 175 گرم (6.17 اونس) |
| رنگها | سیاه ، آبی ، سبز ، قرمز |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5 اینچ |
| رزولوشن | 480 × 854 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| تراکم پیکسلی | 196 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 64.2% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT6580 |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.3 GHz |
| معماری پردازنده | 32-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A7 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-400 MP2 |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 1GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل فلاش خودکار |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 2000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| سرعت داده | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.1 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر BLU Studio X10 2022
سوالات متداول
-
قیمت BLU Studio X10 2022 چقدر است؟
قیمت BLU Studio X10 2022 €50 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه BLU Studio X10 2022 چیست؟
BLU Studio X10 2022 بهصورت رسمی در تاریخ شنبه ، 01 ژانویهٔ 2022 عرضه شد.
-
آیا BLU Studio X10 2022 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، BLU Studio X10 2022 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن BLU Studio X10 2022 چقدر است؟
وزن BLU Studio X10 2022 حدود 175 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش BLU Studio X10 2022 چیست؟
اندازه صفحهنمایش BLU Studio X10 2022 5 اینچ است.
-
آیا BLU Studio X10 2022 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، BLU Studio X10 2022 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
BLU Studio X10 2022 چند دوربین دارد؟
BLU Studio X10 2022 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.