BLU Studio Mega (2018)
مشخصات BLU Studio Mega (2018)
مشخصات کلی
| برند | BLU |
| مدل | Studio Mega (2018) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 01 اکتبر 2018 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 01 اکتبر 2018 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €90 |
بدنه
| ارتفاع | 156.7 میلیمتر (6.17 اینچ) |
| عرض | 75.2 میلیمتر (2.96 اینچ) |
| ضخامت | 8.4 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 155 گرم (5.47 اونس) |
| رنگها | سیاه ، آبی ، نقرهای |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1440 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 268 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 78.8% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT6580 |
| هستههای پردازنده | 4 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.3 GHz |
| معماری پردازنده | 32-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A7 |
| نوع رم | LPDDR3 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-400 MP2 |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| نسخهها | 16GB 1GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 8.1 (Oreo) |
| خدمات Google Play | بله |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل فلاش خودکار 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 2600 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض | غیرقابل تعویض |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.0 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای BLU Studio Mega (2018)
بررسیهای ویدیویی
تصاویر BLU Studio Mega (2018)
سوالات متداول
-
قیمت BLU Studio Mega (2018) چقدر است؟
قیمت BLU Studio Mega (2018) €90 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه BLU Studio Mega (2018) چیست؟
BLU Studio Mega (2018) بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 01 اکتبر 2018 عرضه شد.
-
آیا BLU Studio Mega (2018) در فروشگاهها موجود است؟
خیر، BLU Studio Mega (2018) در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن BLU Studio Mega (2018) چقدر است؟
وزن BLU Studio Mega (2018) حدود 155 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش BLU Studio Mega (2018) چیست؟
اندازه صفحهنمایش BLU Studio Mega (2018) 6 اینچ است.
-
BLU Studio Mega (2018) چند دوربین دارد؟
BLU Studio Mega (2018) دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.
-
آیا میتوانم از خدمات Google Play در BLU Studio Mega (2018) استفاده کنم؟
بله، خدمات Google Play بهطور کامل در BLU Studio Mega (2018) پشتیبانی میشود.