BLU G91 Pro
مشخصات BLU G91 Pro
مشخصات کلی
| برند | BLU |
| مدل | G91 Pro |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 26 اوت 2021 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 26 اوت 2021 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €150 |
بدنه
| ارتفاع | 165.2 میلیمتر (6.50 اینچ) |
| عرض | 76.9 میلیمتر (3.03 اینچ) |
| ضخامت | 8.9 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 201 گرم (7.09 اونس) |
| رنگها | رنگ گرافیت ، رنگ سنگ ماه |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.7 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 393 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 85.3% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio G90 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.05 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G76 MC4 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 48 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" اندازه سنسور PDAF 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( اولتراواید ) 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 5000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 10 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.1 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای BLU G91 Pro
بررسیهای ویدیویی
تصاویر BLU G91 Pro
سوالات متداول
-
قیمت BLU G91 Pro چقدر است؟
قیمت BLU G91 Pro €150 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه BLU G91 Pro چیست؟
BLU G91 Pro بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 26 اوت 2021 عرضه شد.
-
آیا BLU G91 Pro در فروشگاهها موجود است؟
خیر، BLU G91 Pro در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن BLU G91 Pro چقدر است؟
وزن BLU G91 Pro حدود 201 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش BLU G91 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش BLU G91 Pro 6.7 اینچ است.
-
آیا BLU G91 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، BLU G91 Pro از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
BLU G91 Pro چند دوربین دارد؟
BLU G91 Pro دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.