Blackview Tab 15
مشخصات Blackview Tab 15
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | Tab 15 |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 26 اکتبر 2022 |
| تاریخ عرضه | چهارشنبه ، 26 اکتبر 2022 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €230 |
بدنه
| ارتفاع | 246.4 میلیمتر (9.70 اینچ) |
| عرض | 161.5 میلیمتر (6.36 اینچ) |
| ضخامت | 7.3 میلیمتر (0.29 اینچ) |
| وزن | 525 گرم (18.52 اونس) |
| رنگها | نقره قمری ، خاکستری فضایی ، گرگ و میش آبی |
| ویژگیهای طراحی | پشتیبانی از کیبورد (مغناطیسی) |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 10.5 اینچ |
| رزولوشن | 1200 × 1920 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| تراکم پیکسلی | 216 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 80.3% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | خیر |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc T610 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.8 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G52 MP2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 12 (Snow Cone) |
| رابط کاربری | DokeOS_P 3.0 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
باتری
| ظرفیت | 8280 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview Tab 15
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview Tab 15
سوالات متداول
-
قیمت Blackview Tab 15 چقدر است؟
قیمت Blackview Tab 15 €230 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview Tab 15 چیست؟
Blackview Tab 15 بهصورت رسمی در تاریخ چهارشنبه ، 26 اکتبر 2022 عرضه شد.
-
آیا Blackview Tab 15 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview Tab 15 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview Tab 15 چقدر است؟
وزن Blackview Tab 15 حدود 525 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview Tab 15 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview Tab 15 10.5 اینچ است.
-
آیا Blackview Tab 15 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview Tab 15 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview Tab 15 چند دوربین دارد؟
Blackview Tab 15 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.