Blackview Tab 10 Pro
مشخصات Blackview Tab 10 Pro
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | Tab 10 Pro |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 16 دسامبر 2021 |
| تاریخ عرضه | پنجشنبه ، 16 دسامبر 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €220 |
بدنه
| ارتفاع | 243 میلیمتر (9.57 اینچ) |
| عرض | 162 میلیمتر (6.38 اینچ) |
| ضخامت | 8.8 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 588 گرم (20.74 اونس) |
| رنگها | طلایی ، خاکستری ، نقرهای |
| ویژگیهای طراحی | پشتیبانی از قلم |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 10.1 اینچ |
| رزولوشن | 1200 × 1920 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| تراکم پیکسلی | 224 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 75.1% |
| محافظ نمایشگر | Asahi Glass |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek MT8788 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G72 MP3 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 6580 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Blackview Tab 10 Pro
سوالات متداول
-
قیمت Blackview Tab 10 Pro چقدر است؟
قیمت Blackview Tab 10 Pro €220 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview Tab 10 Pro چیست؟
Blackview Tab 10 Pro بهصورت رسمی در تاریخ پنجشنبه ، 16 دسامبر 2021 عرضه شد.
-
آیا Blackview Tab 10 Pro در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview Tab 10 Pro در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview Tab 10 Pro چقدر است؟
وزن Blackview Tab 10 Pro حدود 588 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview Tab 10 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview Tab 10 Pro 10.1 اینچ است.
-
آیا Blackview Tab 10 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview Tab 10 Pro از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview Tab 10 Pro چند دوربین دارد؟
Blackview Tab 10 Pro دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.