Blackview BV6600E
مشخصات Blackview BV6600E
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BV6600E |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 01 سپتامبر 2021 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 01 اکتبر 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €150 |
بدنه
| ارتفاع | 159 میلیمتر (6.26 اینچ) |
| عرض | 79.4 میلیمتر (3.13 اینچ) |
| ضخامت | 18 میلیمتر (0.71 اینچ) |
| وزن | 325 گرم (11.46 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5.7 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1440 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 282 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 66.4% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Dragontrail ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.2 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Unisoc SC9863A |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 28 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 1.6 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8322 |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC |
| نسخهها | 32GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) فلاش خودکار |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
باتری
| ظرفیت | 8580 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Blackview BV6600E
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BV6600E چقدر است؟
قیمت Blackview BV6600E €150 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BV6600E چیست؟
Blackview BV6600E بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 01 اکتبر 2021 عرضه شد.
-
آیا Blackview BV6600E در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview BV6600E در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview BV6600E چقدر است؟
وزن Blackview BV6600E حدود 325 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BV6600E چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BV6600E 5.7 اینچ است.
-
آیا Blackview BV6600E از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview BV6600E از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview BV6600E چند دوربین دارد؟
Blackview BV6600E دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.