Blackview BV6300 Pro
مشخصات Blackview BV6300 Pro
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BV6300 Pro |
| تاریخ معرفی | شنبه ، 01 فوریهٔ 2020 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 01 مهٔ 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €200 |
بدنه
| ارتفاع | 159.6 میلیمتر (6.28 اینچ) |
| عرض | 78.2 میلیمتر (3.08 اینچ) |
| ضخامت | 12.8 میلیمتر (0.50 اینچ) |
| وزن | 230 گرم (8.11 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی ، زرد |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5.7 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1440 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 282 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 67.2% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 3 ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P70 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.1 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G72 MP3 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین چهارگانه | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) PDAF 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 120° ( اولتراواید ) 2 مگاپیکسل ( ماکرو ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش دوگانه LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 4380 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 10 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview BV6300 Pro
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview BV6300 Pro
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BV6300 Pro چقدر است؟
قیمت Blackview BV6300 Pro €200 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BV6300 Pro چیست؟
Blackview BV6300 Pro بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 01 مهٔ 2020 عرضه شد.
-
آیا Blackview BV6300 Pro در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Blackview BV6300 Pro در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Blackview BV6300 Pro چقدر است؟
وزن Blackview BV6300 Pro حدود 230 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BV6300 Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BV6300 Pro 5.7 اینچ است.
-
آیا Blackview BV6300 Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview BV6300 Pro از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview BV6300 Pro چند دوربین دارد؟
Blackview BV6300 Pro دارای دوربین چهارگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.