Blackview BV5100
مشخصات Blackview BV5100
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BV5100 |
| تاریخ معرفی | یکشنبه ، 01 نوامبر 2020 |
| تاریخ عرضه | یکشنبه ، 01 نوامبر 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €180 |
بدنه
| ارتفاع | 159.4 میلیمتر (6.28 اینچ) |
| عرض | 77.7 میلیمتر (3.06 اینچ) |
| ضخامت | 13.7 میلیمتر (0.54 اینچ) |
| وزن | 275 گرم (9.70 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی ، زرد |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 5.7 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1440 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 282 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 67.7% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 3 ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) فلاش خودکار 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ، 117° ( اولتراواید ) 0.3 مگاپیکسل |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 5580 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview BV5100
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview BV5100
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BV5100 چقدر است؟
قیمت Blackview BV5100 €180 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BV5100 چیست؟
Blackview BV5100 بهصورت رسمی در تاریخ یکشنبه ، 01 نوامبر 2020 عرضه شد.
-
آیا Blackview BV5100 در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Blackview BV5100 در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Blackview BV5100 چقدر است؟
وزن Blackview BV5100 حدود 275 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BV5100 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BV5100 5.7 اینچ است.
-
آیا Blackview BV5100 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview BV5100 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview BV5100 چند دوربین دارد؟
Blackview BV5100 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.