Blackview BL5000
مشخصات Blackview BL5000
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | BL5000 |
| تاریخ معرفی | پنجشنبه ، 29 ژوئیهٔ 2021 |
| تاریخ عرضه | یکشنبه ، 01 اوت 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €260 |
بدنه
| ارتفاع | 164 میلیمتر (6.46 اینچ) |
| عرض | 80.4 میلیمتر (3.17 اینچ) |
| ضخامت | 12.8 میلیمتر (0.50 اینچ) |
| وزن | 273 گرم (9.63 اونس) |
| رنگها | سیاه ، سبز ، نارنجی |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP68 ، IP69K |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.36 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2300 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 400 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 76.1% |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass 5 ، مقاوم در برابر سقوط (تا 1.5 متر) ، مطابق با MIL-STD-810G |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Dimensity 700 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.2 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G57 MC2 |
| رم | 8GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.2 |
| نسخهها | 128GB 8GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) PDAF 16 مگاپیکسل ، 125° ( اولتراواید ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1440p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 16 مگاپیکسل ، ƒ/2.0 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 4980 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 30 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G, LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview BL5000
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview BL5000
سوالات متداول
-
قیمت Blackview BL5000 چقدر است؟
قیمت Blackview BL5000 €260 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview BL5000 چیست؟
Blackview BL5000 بهصورت رسمی در تاریخ یکشنبه ، 01 اوت 2021 عرضه شد.
-
آیا Blackview BL5000 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview BL5000 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview BL5000 چقدر است؟
وزن Blackview BL5000 حدود 273 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview BL5000 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview BL5000 6.36 اینچ است.
-
آیا Blackview BL5000 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Blackview BL5000 از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79
-
Blackview BL5000 چند دوربین دارد؟
Blackview BL5000 دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.