Blackview A90
مشخصات Blackview A90
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | A90 |
| تاریخ معرفی | سهشنبه ، 04 مهٔ 2021 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 04 مهٔ 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €150 |
بدنه
| ارتفاع | 166.3 میلیمتر (6.55 اینچ) |
| عرض | 77.6 میلیمتر (3.06 اینچ) |
| ضخامت | 8.8 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 185 گرم (6.53 اونس) |
| رنگها | سیاه ، آبی ، نارنجی ، رنگ بنفش |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.39 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1560 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19.5:9 |
| تراکم پیکسلی | 269 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 77.7% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P60 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G72 MP3 |
| رم | 4GB |
| حافظه داخلی | 64GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 64GB 4GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) فلش خودکار |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | HDR |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 4280 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 10 وات |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview A90
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview A90
سوالات متداول
-
قیمت Blackview A90 چقدر است؟
قیمت Blackview A90 €150 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview A90 چیست؟
Blackview A90 بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 04 مهٔ 2021 عرضه شد.
-
آیا Blackview A90 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview A90 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview A90 چقدر است؟
وزن Blackview A90 حدود 185 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview A90 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview A90 6.39 اینچ است.
-
آیا Blackview A90 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview A90 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview A90 چند دوربین دارد؟
Blackview A90 دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.