Blackview A100
مشخصات Blackview A100
مشخصات کلی
| برند | Blackview |
| مدل | A100 |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 21 ژوئن 2021 |
| تاریخ عرضه | دوشنبه ، 21 ژوئن 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €180 |
بدنه
| ارتفاع | 166.3 میلیمتر (6.55 اینچ) |
| عرض | 77.6 میلیمتر (3.06 اینچ) |
| ضخامت | 8.8 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 195 گرم (6.88 اونس) |
| رنگها | آبی ، خاکستری ، سبز ، صورتی |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.67 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2400 پیکسل |
| نسبت تصویر | 20:9 |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 83.2% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P70 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.1 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G72 MP3 |
| رم | 6GB |
| حافظه داخلی | 128GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 2.1 |
| نسخهها | 128GB 6GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) Dual-Pixel PDAF 8 مگاپیکسل ( اولتراواید ) 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل ( واید ) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| ظرفیت | 4680 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE, HSPA |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 5 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Blackview A100
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Blackview A100
سوالات متداول
-
قیمت Blackview A100 چقدر است؟
قیمت Blackview A100 €180 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Blackview A100 چیست؟
Blackview A100 بهصورت رسمی در تاریخ دوشنبه ، 21 ژوئن 2021 عرضه شد.
-
آیا Blackview A100 در فروشگاهها موجود است؟
بله، Blackview A100 در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Blackview A100 چقدر است؟
وزن Blackview A100 حدود 195 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Blackview A100 چیست؟
اندازه صفحهنمایش Blackview A100 6.67 اینچ است.
-
آیا Blackview A100 از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Blackview A100 از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Blackview A100 چند دوربین دارد؟
Blackview A100 دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.