Asus ROG Phone 5s Pro
مشخصات Asus ROG Phone 5s Pro
مشخصات کلی
| برند | Asus |
| مدل | ROG Phone 5s Pro |
| نام مستعار مدل | ZS676KS (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | دوشنبه ، 16 اوت 2021 |
| تاریخ عرضه | سهشنبه ، 24 اوت 2021 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | €2,000 |
بدنه
| ارتفاع | 172.8 میلیمتر (6.80 اینچ) |
| عرض | 77.3 میلیمتر (3.04 اینچ) |
| ضخامت | 9.9 میلیمتر (0.39 اینچ) |
| وزن | 238 گرم (8.40 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: Gorilla Glass 3 فریم: آلومینیوم جلو: شیشه Gorilla Victus |
| رنگها | سفید |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | AMOLED |
| اندازه نمایشگر | 6.78 اینچ |
| رزولوشن | 1080 × 2448 پیکسل |
| نرخ نوسازی | 144 هرتز |
| تراکم پیکسلی | 395 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 82% |
| حداکثر روشنایی | 1200 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه Corning Gorilla Glass Victus |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | ۱ میلیارد رنگ صفحه نمایش لمسی خازنی HDR10+ صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 888+ |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 5 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.995 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 1x 2.995 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| نوع رم | LPDDR5 |
| پردازنده گرافیکی | Qualcomm Adreno 660 |
| رم | 18GB |
| حافظه داخلی | 512GB |
| نوع حافظه داخلی | UFS 3.1 |
| نسخهها | 512GB 18GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 11 (Red Velvet Cake) ، قابل ارتقاء به Android 13 (Tiramisu) |
| رابط کاربری | ROG UI |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین سهگانه | 64 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( واید ) ، 0.8 μm ، 1/1.73" اندازه سنسور 13 مگاپیکسل ، ƒ/2.4 ، 11 mm ، 125° ( اولتراواید ) 5 مگاپیکسل ( ماکرو ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | فلش خودکار حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps 720p @ 480 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 24 مگاپیکسل ، ƒ/2.5 ، 27 mm ( واید ) ، 0.9 μm |
| امکانات | پانوراما |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | HDR |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 6000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 65 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | 5G 4 Gbps DL, LTE (7CA) Cat20 1400/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| باندهای 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GNSS ، GPS (L1 & L5) ، QZSS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | صدای با وضوح بالا 24-بیت/192 کیلوهرتز ، DTS:X Stereo Speakers ، بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما ژیروسکوپ سنسور مجاورت حسگر اثر انگشت نوری زیر نمایشگر |
| ویژگیهای ویژه | کانکتور لوازم جانبی Quick Charge 5 USB Power Delivery 3.0 |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Asus ROG Phone 5s Pro
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Asus ROG Phone 5s Pro
سوالات متداول
-
قیمت Asus ROG Phone 5s Pro چقدر است؟
قیمت Asus ROG Phone 5s Pro €2,000 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Asus ROG Phone 5s Pro چیست؟
Asus ROG Phone 5s Pro بهصورت رسمی در تاریخ سهشنبه ، 24 اوت 2021 عرضه شد.
-
آیا Asus ROG Phone 5s Pro در فروشگاهها موجود است؟
بله، Asus ROG Phone 5s Pro در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Asus ROG Phone 5s Pro چقدر است؟
وزن Asus ROG Phone 5s Pro حدود 238 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Asus ROG Phone 5s Pro چیست؟
اندازه صفحهنمایش Asus ROG Phone 5s Pro 6.78 اینچ است.
-
آیا Asus ROG Phone 5s Pro از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
بله، Asus ROG Phone 5s Pro از شبکههای 5G در باندهای زیر پشتیبانی میکند: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n79
-
Asus ROG Phone 5s Pro چند دوربین دارد؟
Asus ROG Phone 5s Pro دارای دوربین سهگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.