Apple iPhone SE (2020)
مشخصات Apple iPhone SE (2020)
مشخصات کلی
| برند | Apple |
| مدل | iPhone SE (2020) |
| نام مستعار مدل | A2298 (چین) A2275 (بینالمللی ، پورتو ریکو ، جزایر ویرجین آمریکا) A2296 (بینالمللی) iPhone12,8 (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | چهارشنبه ، 15 آوریل 2020 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 24 آوریل 2020 |
| وضعیت | موجود |
| قیمت | C$178.92 $117.50 £77.99 €96.99 |
بدنه
| ارتفاع | 138.4 میلیمتر (5.45 اینچ) |
| عرض | 67.3 میلیمتر (2.65 اینچ) |
| ضخامت | 7.3 میلیمتر (0.29 اینچ) |
| وزن | 148 گرم (5.22 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: شیشه فریم: آلومینیوم جلو: شیشه |
| رنگها | سیاه ، قرمز ، سفید |
| مقاومت | مقاوم در برابر گرد و غبار مقاومت در برابر آب |
| گواهی/استاندارد مقاومت | IP67 |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 4.7 اینچ |
| رزولوشن | 750 × 1334 پیکسل |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| تراکم پیکسلی | 326 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 65.4% |
| حداکثر روشنایی | 625 cd/m² |
| محافظ نمایشگر | شیشه تقویتشده با یون |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | نمایش True-Tone دامنه رنگی گسترده |
سختافزار
| تراشه | Apple A13 Bionic |
| هستههای پردازنده | 6 |
| فناوری ساخت پردازنده | 7 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.65 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 2x 2.65 GHz – Lightning 4x 1.6 GHz – Thunder |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | Apple A13 Bionic GPU (4 هستهای) |
| رم | 3GB |
| حافظه داخلی | 64GB ، 128GB ، 256GB |
| نوع حافظه داخلی | NVMe |
| نسخهها | 64GB 3GB RAM 128GB 3GB RAM 256GB 3GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | خیر |
نرمافزار
| سیستمعامل | iOS 13.0 ، قابل ارتقاء به iOS 26.3 |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 12 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) تثبیت اپتیکی تصویر (OIS) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش چهارگانه LED Dual-Tone |
| امکانات | فوکوس خودکار پیوسته تثبیت تصویر دیجیتال دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| ویژگیهای ویدئو | HDR ، ویدئو تایم لپس |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 7 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 |
| امکانات | دامنه دینامیکی بالا (HDR) |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
| ویژگیهای ویدئو | Gyro-EIS |
باتری
| نوع | Li-Ion |
| ظرفیت | 1821 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 18 وات |
| پشتیبانی از شارژ بیسیم | بله |
| توان شارژ بیسیم | 7.5 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
| امکانات | شارژ بیسیم Qi |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + eSIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 6 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | Lightning USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GLONASS ، GPS |
| پشتیبانی از NFC | بله |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | خیر |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | خیر |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج فشارسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت ژیروسکوپ سنسور مجاورت |
| ویژگیهای ویژه | سیستم Apple Pay |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Apple iPhone SE (2020)
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Apple iPhone SE (2020)
سوالات متداول
-
قیمت Apple iPhone SE (2020) چقدر است؟
قیمت Apple iPhone SE (2020) $117.50 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Apple iPhone SE (2020) چیست؟
Apple iPhone SE (2020) بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 24 آوریل 2020 عرضه شد.
-
آیا Apple iPhone SE (2020) در فروشگاهها موجود است؟
بله، Apple iPhone SE (2020) در فروشگاهها موجود است زیرا هنوز در حال تولید است.
-
وزن Apple iPhone SE (2020) چقدر است؟
وزن Apple iPhone SE (2020) حدود 148 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Apple iPhone SE (2020) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Apple iPhone SE (2020) 4.7 اینچ است.
-
آیا Apple iPhone SE (2020) از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Apple iPhone SE (2020) از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Apple iPhone SE (2020) چند دوربین دارد؟
Apple iPhone SE (2020) دارای تکدوربین در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.