Alcatel 3v (2019)
مشخصات Alcatel 3v (2019)
مشخصات کلی
| برند | Alcatel |
| مدل | 3v (2019) |
| نام مستعار مدل | 5032W (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 05 آوریل 2019 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 05 آوریل 2019 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €170 |
بدنه
| ارتفاع | 174.5 میلیمتر (6.87 اینچ) |
| عرض | 83.3 میلیمتر (3.28 اینچ) |
| ضخامت | 8.4 میلیمتر (0.33 اینچ) |
| وزن | 197 گرم (6.95 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک قاب: پلاستیک جلو: شیشه DragonTrail Pro |
| رنگها | رنگ مشکی زیبا |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.7 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1440 پیکسل |
| نسبت تصویر | 18:9 |
| تراکم پیکسلی | 240 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 79.7% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 3GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 3GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 9.0 (Pie) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 16 مگاپیکسل PDAF 2 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 8 مگاپیکسل |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 720p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
| توان شارژ سیمی | 15 وات |
| پشتیبانی از شارژ سریع | بله |
شبکه
| سیمکارت | تکسیمکارت (Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | Dual-band ، هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v4.2 |
| درگاههای USB | USB Type-C 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| نوع صدا | بلندگوهای استریو |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج قطبنما / مغناطیسسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
بررسیهای Alcatel 3v (2019)
بررسیهای ویدیویی
تصاویر Alcatel 3v (2019)
سوالات متداول
-
قیمت Alcatel 3v (2019) چقدر است؟
قیمت Alcatel 3v (2019) €170 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Alcatel 3v (2019) چیست؟
Alcatel 3v (2019) بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 05 آوریل 2019 عرضه شد.
-
آیا Alcatel 3v (2019) در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Alcatel 3v (2019) در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Alcatel 3v (2019) چقدر است؟
وزن Alcatel 3v (2019) حدود 197 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Alcatel 3v (2019) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Alcatel 3v (2019) 6.7 اینچ است.
-
Alcatel 3v (2019) چند دوربین دارد؟
Alcatel 3v (2019) دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.