Alcatel 1V (2020)
مشخصات Alcatel 1V (2020)
مشخصات کلی
| برند | Alcatel |
| مدل | 1V (2020) |
| نام مستعار مدل | 5007U (بینالمللی) 5007G (بینالمللی) 5007A (بینالمللی) 5007U_EEA (بینالمللی) |
| تاریخ معرفی | جمعه ، 01 مهٔ 2020 |
| تاریخ عرضه | جمعه ، 01 مهٔ 2020 |
| وضعیت | توقف تولید |
| قیمت | €80 |
بدنه
| ارتفاع | 158.7 میلیمتر (6.25 اینچ) |
| عرض | 74.8 میلیمتر (2.94 اینچ) |
| ضخامت | 8.9 میلیمتر (0.35 اینچ) |
| وزن | 160 گرم (5.64 اونس) |
| جنس بدنه | پشت: پلاستیک قاب: پلاستیک جلو: شیشه |
| رنگها | عقیق سبز ، مشکی متالیک ، سبز کاج ، Prime Black |
نمایشگر
| نوع نمایشگر | IPS LCD |
| اندازه نمایشگر | 6.22 اینچ |
| رزولوشن | 720 × 1520 پیکسل |
| نسبت تصویر | 19:9 |
| تراکم پیکسلی | 270 ppi |
| نسبت نمایشگر به بدنه | ≈ 81.3% |
| صفحهنمایش لمسی | بله |
| نمایشگر بدون حاشیه | بله |
| ویژگیهای نمایشگر | صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش چند لمسی |
سختافزار
| تراشه | MediaTek Helio P22 |
| هستههای پردازنده | 8 |
| فناوری ساخت پردازنده | 12 nm |
| حداکثر سرعت پردازنده | 2.0 GHz |
| معماری پردازنده | 64-bit |
| ریزمعماری | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| نوع رم | LPDDR4X |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8320 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 32GB |
| نوع حافظه داخلی | eMMC 5.1 |
| نسخهها | 32GB 2GB RAM |
| حافظه قابل ارتقاء | بله |
| درگاه کارت حافظه | microSDXC |
نرمافزار
| سیستمعامل | Android 10 (Quince Tart) |
دوربین اصلی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| دوربین دوگانه | 13 مگاپیکسل ، ƒ/1.8 ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/3.1" اندازه سنسور فلاش خودکار 0.08 مگاپیکسل ( لنز کمکی ) |
| پشتیبانی از فلش | بله |
| نوع فلش | فلاش LED |
| امکانات | حالت عکاسی پیوسته زوم دیجیتال جبران نوردهی تشخیص چهره دامنه دینامیکی بالا (HDR) تنظیمات ISO پانوراما برای فوکوس لمس کنید |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
دوربین سلفی
| پشتیبانی دوربین | بله |
| تکدوربین | 5 مگاپیکسل ، ƒ/2.2 ( واید ) ، 1.12 μm ، 1/5.0" اندازه سنسور |
| قابلیتهای ویدئو | بله |
| وضوح ویدئو | 1080p @ 30 fps |
باتری
| نوع | Li-Poly |
| ظرفیت | 4000 میلیآمپر ساعت |
شبکه
| سیمکارت | دوسیمکارت (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| پشتیبانی از VoLTE | بله |
| سرعت داده | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| باندهای 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| باندهای 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| باندهای 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
اتصالات
| پشتیبانی از Wi‑Fi | بله ( Wi-Fi 4 ) |
| استانداردهای Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| قابلیتهای Wi‑Fi | هاتاسپات موبایل ، Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | بله, v5.0 |
| درگاههای USB | Micro-USB 2.0 |
| اتصال USB | شارژ از طریق USB ، دستگاه ذخیرهسازی انبوه USB (UMS) |
| پشتیبانی از GPS | بله |
| قابلیتهای GPS | GPS |
| پشتیبانی از NFC | خیر |
چندرسانهای
| بلندگو | بله |
| جک 3.5 میلیمتری | بله |
| رادیو FM | بله |
امکانات
| حسگرها | شتابسنج حسگر اثرانگشت سنسور مجاورت |
سلب مسئولیت: نمیتوانیم تضمین کنیم اطلاعات این صفحه 100٪ دقیق باشد.
تصاویر Alcatel 1V (2020)
سوالات متداول
-
قیمت Alcatel 1V (2020) چقدر است؟
قیمت Alcatel 1V (2020) €80 است و ممکن است در روزهای آینده تغییر کند.
-
تاریخ عرضه Alcatel 1V (2020) چیست؟
Alcatel 1V (2020) بهصورت رسمی در تاریخ جمعه ، 01 مهٔ 2020 عرضه شد.
-
آیا Alcatel 1V (2020) در فروشگاهها موجود است؟
خیر، Alcatel 1V (2020) در فروشگاههای رسمی موجود نیست چون تولید آن متوقف شده است؛ شاید در فروشگاههای غیررسمی پیدا شود.
-
وزن Alcatel 1V (2020) چقدر است؟
وزن Alcatel 1V (2020) حدود 160 گرم است.
-
اندازه صفحهنمایش Alcatel 1V (2020) چیست؟
اندازه صفحهنمایش Alcatel 1V (2020) 6.22 اینچ است.
-
آیا Alcatel 1V (2020) از شبکههای 5G پشتیبانی میکند؟
خیر، Alcatel 1V (2020) از شبکه 5G پشتیبانی نمیکند.
-
Alcatel 1V (2020) چند دوربین دارد؟
Alcatel 1V (2020) دارای دوربین دوگانه در پشت و یک تکدوربین برای سلفی است.